Menu Zavřeno

MajooouMap pro 1.40 dostupná

Před pár dny byl Euro Truck Simulator 2 updatován na verzi 1.40, což do hry přineslo především nové osvětlení. A dnes Vám i my přinášíme update naší mapy na verzi hry 1.40. V updatu jsme nepřinesli pouze optimalizaci mapy na novou verzi hry, ale také se dočkáte nově zrekonstruovaných oblastí, jako například úsek od Starého Města, kde najdete i novou firmu, přes Huštěnovice až po začátek obce Babice, nebo kompletně zrekonstruovaná třída maršála Malinovského v Uherském Hradišti a další… Úpravou si prošel taktéž bankovní systém půjček. Nyní je možné vzít si výhodnou půjčku v měřítku mapy a pořídit si tak bez problémů první tahač hned ze začátku hry.

MajooouMap DEMO

Mimo placenou verzi mapy si lze na našem webu stáhnout nově i DEMO verzi mapy aktualizovanou taktéž na verzi hry 1.40. Dosud poslední DEMO bylo dostupné pouze na verzi 1.37 a svým zpracováním, kvalitou a obsahem zcela neodpovídalo tomu, co najdete v placené verzi mapy. Proto jsme se rozhodli DEMO aktualizovat a nyní již odpovídá všemu výše zmíněnému, avšak oproti minulé verzi jsme zredukovali počet měst.

DLC E50 Alpha 2

Mnozí z Vás si již zakoupili v předprodeji DLC E50 a my za to moc děkujeme!

Brzy se tak můžete těšit na další rozšíření tohoto DLC. Opět přidáme čtyři nová města: Uherský Brod, Nivnice, Suchá Loz a Bánov. V těchto městech přibude spousta nových firem a zajímavých lokací. Vydání Alphy 2 plánujeme na 1. května.
Na závěr se můžete podívat na pár fotek z připravované Alpha 2.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *