MajooouMap - Official

MajooouMap - Official

MajooouMap 2022, aneb co bude?

Rok se s rokem sešel a je tady konec roku 2021. Uplynulý rok byl z pohledu MajooouMap celkem úspěšný. Proběhlo několik aktualizací mapy, které nám přinesly rebuildy některých obcí, nové úseky silnic a v DLC E50 jsme se už dostali přes Bílé Karpaty až do Starého Hrozenkova. MajooouMap se tak za uplynulý rok zlepšila kvalitativně i kvantitativně.

Do roku 2022 ale vkročíme s trochu odlišným přístupem vydávání nových aktualizací.

Všichni víme, že vývojáři hry neustále vylepšují samotnou hru a neustále tak vychází nové a nové aktualizace hry. To se samozřejmě cení a je třeba si vážit snahy vývojářů za neustálé vylepšování ETS2, každopádně z pohledu tvorby modifikací jsou tyto aktualizace příliš časté a mnohdy brzdí tvorbu samotných modifikací, včetně MajooouMap. A jelikož nechceme být zabrzdění a chceme, aby se naše mapa co nejrychleji rozrůstala, je potřeba trochu pozměnit přístup.

Do začátku roku 2022 tak vkročíme s MajooouMap 2.0.7, která bude funkční na verzi 1.42… ANO, opravdu to bude 1.42!
MajooouMap tak nebude na dobu neurčitou fungovat na novější verzi, než je právě verze 1.42.

Určitě se ptáte, kdy teda bude aktualizace na 1.43… možná nebude. Je možné, že příští aktualizace mapy bude až na verzi 1.44. Bohužel nejsou dispozice k tomu aktualizovat mapu v takovém tempu, v jakém SCS vydává své aktualizace hry.

Jedno je ale jisté… v příští aktualizaci MajooouMap 2.0.8 bude nově nutné vlastnit i DLC ROAD TO THE BLACK SEA!
V roce 2022 se také dokončí celé DLC E50 a pokud čas dovolí, tak možná přibude i nějaká úplně nová část. Na to je ale ještě dost času 😊

Rok 2022 tak bude jiný, náročný, ale věříme, že u MajooouMap i přesto zůstanete a budete si tak nadále užívat moravské silnice.
Užijte si Vánoce, zbytek roku 2021, a do Nového roku vkročte tou správnou nohou!
///Majooou_cz a Fífa11