Menu Zavřeno

Konečně! MajooouMap pro 1.36 je nyní dostupné!

Trvalo to dlouho. S příchodem verze 1.36 do hry Euro Truck Simulator 2 se změnili standarty pro mody, což zapříčinilo, že i MajooouMap se musela přizpůsobit. Po několika měsících se to ale povedlo a naše česká mapa se změnila. A to v některých oblastech dost radikálně!

Pro Full verzi i Demo verzi MajooouMap Vám přinášíme velký rebuild starších úseků pro verzi hry 1.36. Začali jsme používat nové a kvalitnější textury i modely. Díky tomu teď mapa vypadá ještě lépe a reálněji, než kdy předtím.

Buchlovské kopce prošly nevelkou ale důležitou aktualizací. Změna textur a vegetace a nebo také očíslování zatáček podle skutečnosti.

Buchlovské kopce prošly nevelkou ale důležitou aktualizací. Změna textur a vegetace a nebo také očíslování zatáček podle skutečnosti.

Bučovice (jenom Full verze) prošly lehkým updatem a opravením chyb.

Obec Velešovice (jenom Full verze) také prošla výrazným rebuildem.

Obec Nedakonice a přilehlá silnice kolem Kostelan nad Moravou se oproti původní verzi mapy změnily k nepoznání. Přibyly i nové firmy.


V rámci FULL verze dokonce získáte i přístup k našim dalším modům, jako třeba firemní potisky MajooouTrans pro tahače a návěsy a další…


A to je jen malý výčet všech novinek, které najdete v nových verzích MajooouMap pro verzi hry 1.36! A co víc… dále budeme předělávat i další úseky, které se zatím nedostaly na řadu.


Věříme, že dlouhé čekání se vyplatilo a všem přejeme hodně zábavy u hraní MajooouMap!


Nové verze zakoupíte v sekci Obchod. Pro ty, kteří již mají zakoupeno z dřívějška je FULL verze ke stažení v sekci Moje Nákupy///Majooou_cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *