MajooouMap - Official

MajooouMap - Official

Update na 1.44

Ahoj všem příznivcům MajooouMap!

V novém updatu MajooouMap Gold 2.2, který je určen pro verzi hry 1.44, Vám přinášíme spoustu novinek. Nejdůležitější novinkou je rozšíření mapy o obce Záhorovice a Bojkovice, kde se podařilo umístit až sedm nových firem! Také je již dokončena obec Starý Hrozenkov, a to až na samotnou hranici se Slovenskem, kde lze dokonce zajet “kousíček” za slovenské hranice.

Novinky ale najdeme i v ostatních částech mapy. Díky aktuální výstavbě dálnice D55 nám v MajooouMap vznikly nové stavební firmy mezi Polešovicemi a Moravským Pískem. U obce Nedakonice si rebuildem prošlo okolí zemědělského družstva, u Spytihněvi změnilo podobu okolí čerpací stanice, ve Starém Městě si prošla radikální úpravou ulice Hradišťská společně s náměstím Hrdinů a v Uherském Hradišti za Tescem vznikla nová stavební firma při příležitosti výstavby nových bytových domů. V neposlední řadě musíme zmínit i rebuild části obce Nesovice a také okolí firmy Automotiv blízko Brankovic.

Zapomenout také nesmíme na nové reálné billboardy, návěsy, navigační cedule, loga firem a další.
Aktualizována je také Demo verze 😊

Jak aktualizovat? Nejdříve smažte ze složky mod staré soubory MajooouMap, poté si z našeho webu ze sekce Moje Nákupy/MajooouMap Gold stáhněte nové soubory. Po stažení extrahujte a vzniklé soubory .zip vložte opět do složky mod.

A co v příští verzi?
Na příští verzi už se samozřejmě usilovně pracuje, a tak se příště můžete těšit na:
• Hulín, U vodojemu
• Bílany
• kousek Kroměříže
• D1 (Exit 260-265)
• D55 (Exit 16B-17)
• Rebuild: Popovice, Podolí, UH – sídliště Východ

MajooouMap děkuje všem fanouškům za přízeň a doufáme, že si novou verzi užijete!
///Majooou_cz