Picture of MajooouMap - Official

MajooouMap - Official

Holubice konečně přiletěla

Začíná nám léto a MajooouMap přichází s novou aktualizací s označením 2.7.7! S čím přichází tentokrát?

Holubice jako nový cíl cesty

Obec Holubice je v MajooouMap již pár měsíců, doposud se ní však jenom projíždělo k dálnici a nebyly zde žádné firmy, do kterých by se dalo zavážet. To ale mění aktualizace 2.7.7.
A mění to značným způsobem… Do Holubic totiž přibylo celkem 10 nových firem, včetně nově vybudovaného GLP Parku, a k tomu také nová garáž se servisem.

Jedná se o důležité rozšíření, s ohledem na budoucí rozvoj mapy.

Rework mezi Starým Městem a Zlechovem

Úsek mezi Starým Městem a Zlechovem byl v minulé aktualizaci uzavřen. Nyní je již průjezdný a prošel si významným reworkem. Tato část mapy je nově pojmenovaná jako “Staré Město – Nad Olším”, jedná se o dva průmyslové areály, které bude protínat dálnice D55, a najdeme zde celkem pět nových firem. Tento rework se týká i Demo verze mapy.

Bonusové modifikace

Mimo mapu samotnou jsou aktualizovány i obě bonusové modifikace. MajHardEconomy 2.5 nám mění ekonomiku na reálnější/mnohem těžší a je vhodná pro pokročilé hráče. Ve správci modifikací ji řaďte NAD ostatní soubory MajooouMap.
MajSkinPack 1.8 přidává pár skinů na SCS tahače a návěsy, ale především se zaměřil na kompatibilitu s modifikací Renault Clio V od trzpro, pro který přináší polepy rozvážkových firem, závodní polepy a další.

Díky moc všem za podporu, snad se Vám novinky líbí a doufám, že nadále zůstanete fanoušky jedinečného projektu MajooouMap.

Majooou_cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

přihlášení

registrace