Picture of MajooouMap - Official

MajooouMap - Official

Reworky a nové funkce

MajooouMap konečně přichází na novou verzi hry 1.50, a i když nepřináší žádné nové rozšíření, i tak potěší reworkovanými úseky a novými funkcemi.

Důležitá novinka v instalaci

Ze všeho nejdříve si ale řekněme něco k samotné instalaci modifikace. Počet souborů MajooouMap byl totiž opět redukován a nyní jsou tak jenom 3 soubory! (2x Base, 1x Map). Při instalaci nové aktualizace je tak nutné nejdříve smazat ze složky mod staré soubory (pokud jsou) a až poté vložit soubory nové a následně vše zaktivovat ve správci modifikací. Dále je také nutné v nastavení hry zvolit Obtížnost parkování na “náhodné” – pokud tohle vše neuděláte, můžete se pak potýkat s komplikacemi při doručování nákladu, nebo i s pádem hry. Návod případně najdete zabalený ve staženém souboru .rar.

Významné reworky

V MajooouMap aktuálně probíhá výstavba dálnice D55 protínající staré úseky mapy. Samotná dálnice si na otevření ještě počká pár měsíců, nicméně reworky některých starších úseků, přilehlých k D55, si můžeme užít již teď. Konkrétně se jedná o silnici II/427 v úseku od Nedakonic do Starého Města a stejně tak silnice I/55 od Starého Města do Huštěnovic. Podél obou silnice pak vzniklo i spousta nových firem, vše v nejvyšší možné kvalitě.

Nové funkce, které jinde nenajdete

Mimo reworky přináší aktualizace MajooouMap 2.7.5 i pár nových funkcí. Potěší tak možnost převážet hnůj mezi farmou, hnojištěm nebo polem, nebo vozit nový “náklad” prázdného návěsu mezi firmou a parkovištěm/depem. Novinkou je i doručování stavebních materiálů přímo ke stavbám u rodinných domů apod.

Kompatibilita s DLC a módy

Nakonec tu máme i přidanou kompatibilitu s DLC JCB Equipment, DLC Volvo construction a taky s modifikací Scania NG Heavy Transport. Pokud tedy máte některé z těchto DLC, případně mod, můžete v MajooouMap převážet tyto náklady. Pokud DLC ani mod nemáte, nic se neděje… Mapa funguje i bez toho.


Díky moc všem za podporu, snad se Vám
novinky líbí a doufám, že nadále zůstanete fanoušky jedinečného projektu
MajooouMap.


Majooou_cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

přihlášení

registrace