Nachystáno na propojení

MajooouMap - Official

MajooouMap - Official

Nachystáno na propojení

Budu se opakovat, když napíšu, že letošním cílem je propojení dvou konců mapy pomocí dálnice D1 a tím vytvořit okruh, díky kterému budeme moci na MajooouMap kroužit do aleluja. Není snad nikdo, kdo by se na toto dokončení netěšil.

Je ale potřeba si uvědomit, že tento cíl znamená spojit nejnovější a nejkvalitněji zpracovanou část mapy s jednou z nejstarších a snad s tou nejhůře zpracovanou částí.
Okolí Slavkova u Brna je v MajooouMap již pár let (od doby ne zrovna kvalitní tvorby) a doposud nebylo nikterak upravováno. Je jasné, že kdyby na tuhle část mapy byla najednou navázaná nejnovější tvorba, byl by kontrast kvality mezi těmito částmi mapy až neúnosně do očí bijící.

Rework Slavkova u Brna a Velešovic

Aktualizace GOLD 2.6.5 pro verzi hry 1.48.5 nám přináší neskutečný rework části Slavkova u Brna a nedaleké obce Velešovice.
Jednotlivé části Slavkova u Brna si ještě budou postupně procházet předělávkami, ale to hlavní, průtah Slavkovem po silnici E50, dostalo již zcela nový kabát.
Na rozdíl od částečného reworku Slavkova, dostala obec Velešovice rework úplný. A to doslova. V novém kabátu už jen stěží můžeme poznat předchozí podobu obce. Předěláno je zde úplně všechno a má to svůj důvod. Velešovice totiž díky své poloze figurují jako “vstupní brána” do zmiňovaného propojení D1, a to si vyžaduje patřičnou kvalitu.

Tento důležitý rework nám tedy zajišťuje chystané kvalitní propojení konců mapy, na což se můžeme těšit ke konci letošního roku.

Zajímavou novinkou v MajooouMap jsou i aktivní kontroly na vrátnicích logistických center a jiných podniků.

Příští rozšíření

Příští aktualizace Gold 2.7 by měla vyjít ke konci letošního roku a přinese nám konečně posledních 25 kilometrů dálnice D1 z Vyškova do Holubic a letošní cíl bude splněn.

Díky moc všem za podporu a doufám, že nadále zůstanete fanoušky jedinečného projektu MajooouMap.

Majooou_cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PŘIHLÁŠENÍ
registrace