Picture of MajooouMap - Official

MajooouMap - Official

Čas kroužit

Chvíle, na kterou jsme všichni čekali… JE TADY!

Už žádné ježdění na konec a zase zpátky, nebo na jiný konec a znovu zpátky. Aktualizace MajooouMap GOLD 2.7 přináší poslední potřebný kousek mapové skládačky a vzniká tak mapový “okruh”, nebo chcete-li trojúhelník, sestavený z dálnice D1 a silnic E50 a I/55 (D55), díky čemuž můžeme na mapě kroužit pořád dokola.

Dálnice D1 (Exit 210 – 230)

Gold 2.7 nově přidává do mapy 20 kilometrů atraktivního úseku dálnice D1 od Holubic do Vyškova neboli od Exitu 210 po Exit 230. Celý úsek je zpracován (jak je již zvykem) s nejvyšším důrazem na kvalitu a realistickou přesnost. Na tomto novém úseku se však zatím nedočkáme mnoha doručovacích míst, protože prioritou bylo postavit dálnici, jakožto propojení jednotlivých konců mapy, a tak lze náklad doručit pouze na dvě místa u Rousínova (Exit 216) a jedno u Vyškova.
Od Exitu 210 nám dálnici se starým úsekem mapy ještě propojuje tři kilometry dlouhý úsek silnice E50.

Nová doručovací místa

Ale protože necelých 25 km silnic a dálnic a jen tři doručovací místa mi přijde málo na tak dlouho očekávanou aktualizaci, tak jsem se rozhodl to ještě něčím okořenit. Něčím, co možná mnohým přijde nakonec jako ještě lepší novinka než samotné dokončení mapového okruhu.
V celé MajooouMap totiž vzniklo cca 30 nových doručovacích míst, a to ne ledajakých. Jedná se totiž o “custom” místa, což znamená, že opouštíme klasické známé ohraničené firmy a přesouváme se do volného prostoru. Vykládat tak lze palivo na čerpacích stanicích, vozidla v autobazarech, potraviny v supermarketech nebo nakládat klády v lesích a balíky slámy na poli atd. Nutno dodat, že ve spoustě případů bude nutné při doručování prokázat také dobré řidičské schopnosti.

U většiny vlastních reálných firem také došlo k upravení nákladů, aby celá problematika dávala smysl – v úpravách u zbývajících firem se bude i nadále pokračovat.

Pro ty, kteří jezdí s Fiatem Ducato (modifikace od Virtual Service – MajooouMap doporučuje) byly přidány náklady pro převoz aut do custom firem. Převážet auta tak nyní lze především mezi jednotlivými autobazary, ale i jinde.

Co příště?

Nakonec je novinek tedy opravdu hodně. Osobně jsem nadšený, že mapový okruh je konečně tady. Trvalo to více jak sedm let od zahájení tvorby a nyní to pokládám za splnění mého autorského cíle.
Nebojte, ve tvorbě mapy se samozřejmě bude pokračovat i nadále dle dříve zveřejněného plánu ale s ohledem na zejména ekonomickou stránku projektu se již nebudu v tvorbě tak hnát, jako tomu bylo doteď.

Po Novém roce je v plánu nejdříve dokončit již začatou tvorbu logistického parku u Holubic, Rousínova a Vyškova. Následně nám MajooouMap obohatí nová dálnice D55. Postupně se budou také přidávat další “custom místa” ve volném prostoru a upravovat problematika doručování nákladů.

Díky moc všem za podporu, snad se Vám novinky líbí a doufám, že nadále zůstanete fanoušky jedinečného projektu MajooouMap.

Majooou_cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

přihlášení

registrace