Picture of MajooouMap - Official

MajooouMap - Official

A cisternu máte?

Tak trochu nečekaně, avšak jsou tady. Nové aktualizace MajooouMap 2.7.2 Gold i Demo dorazily tentokrát dříve, než se plánovalo, a to díky chybě kompatibility se samotnou hrou.

Verze GOLD 2.7.2 jednak opravuje chyby a navíc přináší zajímavou funkci, která tu ještě nebyla. Na MajooouMap totiž nově můžete doručovat palivo na čerpací stanice. Ne však ledajaké palivo! Na každou jednotlivou síť čerpacích stanic je potřeba odvézt konkrétní paliva charakteristické pro konkrétní čerpací stanice! Pokud máte vlastní cisternu, tak nezapomeňte využít také polepy z modifikace MajSkinPack a užívejte si charakteristických paliv.
Mimo paliva však přibyly i dva další náklady – AdBlue a MajMap Box, za který na Vás bude čekat velmi lákavá finanční odměna. Celkem tedy přibylo 40 nových nákladů

Napajedla – průmyslová zóna a Otrokovice PSG

Nesmíme zapomenout ani na nově zrekonstuovanou průmyslovou zónu v Napajedlech. Z původní podoby zde nezůstalo takřka nic, vznikla spousta nových reálných firem a doručovat náklady můžete mimo jiné i přímo do vnitřních prostor. S napajedelskou průmyslovou zónou sousedí i otrokovický areál PSG, jenž si rovněž prošel kompletní rekonstrukcí.

Poslední novinkou je kompatibilita s náklady pro modifikaci návěsu Goldhofer by Jazzycat.

Díky moc všem za podporu, snad se Vám novinky líbí a doufám, že nadále zůstanete fanoušky jedinečného projektu MajooouMap.

Majooou_cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

přihlášení

registrace